Мектеп мәселесі «Инновациялық әдістемелер мен технологиялар енгізу арқылы мұғалімдердің шығармашылық дәрежесін және білім сапасын арттыру»

Мектеп мәселесі

2018-2019 оқу жылына арналған жалпы мақсаттары:

1. Азаматтық және патриоттық тәрбие беру, өз Отанын – Қазақстан Республикасын сүюге, мемлекеттік рәміздерді құрметтеуге, халық дәстүрлерін сақтауға, кез келген заңға және қоғамға қайшы әрекеттерге шыдамсыздыққа тәрбиелеу.
  2. Жаңа педагогикалық технологиялар енгізу арқылы оқыту сапасын арттыру.
  3. 12 жылдық білім берудің материалдық базасын дайындау және мұғалімдердің мамандық шеберлігін арттыру үшін жағдайлар туғызу.

Тапсырмалар:

1. Білім беру процесін оқу-әдістемелік және ғылыми оқу құралдарымен жабдықтауды іс жүзіне асыру, мектептің материалдық-техникалық базасын нығайту.
  2. Педагогиканың оқушылармен, ата-аналармен, қоғаммен ынтымақтастықта болуын іске асыру.
  3. Мектепішілік мәдениетті көтеру, жалпы адамгершілік және ұлттық құндылықты игеру үшін кісілік жауапкершілікті арттыру, білім стандартын қамтамасыз ету.
  4. Оқу сапасын арттыру, оқушылардың білім сапасы мен шығармашылық белсенділіктерін арттыру: диагностика мен бақылау түрлерін  жүргізу, жаңа инновациялық технологияларды қолдану, оқу-тәрбие процесінде оқытудың формалары мен әдістерін қолдану, білім беру стандартын қамтамасыз ету.
  5. Оқушылармен ғылыми шығармашылық жұмыстар ұйымдастыру, дарынды балалармен және үлгермеушілермен жеке жұмыстар жүргізу;
  6. ӘБ жұмыстарын белсенді жүргізу, мұғалімдердің эксперименталдық жұмыстарын жүзеге асыру және озық тәжірибелерін көрсету;
  7.  «Жұлдыз» балалар ұйымының жұмысын, ұжымдық шығармашылық жұмыстарды, әр жастағы балалардың қарым-қатынасын, жалпы мектеп ұжымын белсенді ұйымдастыру.
  8. Балаларды тәрбиелеуде ата-аналардың жауапкершілігін арттыру, өмірге, еңбекке тәрбиелеу барысында қажет көмектерді көрсетуді ұйымдастыру.
  9. ҚР «Білім туралы» заңына байланысты Зеренді білім бөлімі өткізіп отырған шараларға байланысты 6 жастан 17 жасқа дейінгі барлық мектеп жасындағы балаларды мемлекеттік стандарт аясында тегін оқытуды орындау.
  10. Оқу, ақпараттық-анықтамалық, әдістемелік, әдеби кітаптар қорын құруды қолға алу.
  11. Психологиялық ағартушылық жұмыстар және спортқа қызықтыру арқылы балалар мен мектеп қызметкерлерінің денсаулықтарын нығайту

Мектеп директоры:                           Билялов К.Б.

Оқу ісінің меңгерушісі:                     Байдалина Г.                                                                         Тәрбие ісінің меңгерушісі:                Басжанова Н.Н

Психолог  школы:                           Ермагулова Г.Б

Жаңартылған күні: 14.04.2019 22:45